O nas

Nasza wizja

          Nasza wizją jest stworzenie lepszego i bardziej przyjaznego środowiska dla naszych klientów i społeczności na facebook. Dążymy do tego poprzez świadczenie kompleksowych usług transportowych, pielęgnację terenów zieleni oraz utrzymanie czystości. Nasza firma angażuje się w rozwój własnego potencjału, aby być konkurencyjną na rynku, jednocześnie zapewniając wysoką jakość usług. Nasz kapitał nie jest kapitałem zagranicznym, przez co pozytywnie wpływamy na rozwój rynku lokalnego. Zatrudniamy przede wszystkim pracowników lokalnych, tworząc wiele miejsc pracy.

           Stale odświeżamy i rozbudowujemy flotę naszych pojazdów, zatrudniamy coraz więcej ekspertów i doświadczonych pracowników. Rozwijamy się w sektorach gospodarki, w których od lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół doświadczonych i profesjonalnych pracowników jest gotowy sprostać Twoim oczekiwaniom i przyczynić się do poprawy jakości życia i otaczającej nas przestrzeni. Wspieraj lokalną gospodarkę i postaw na Paan-bus.

Dowożąc pasażerów w miejsca omijane przez innych przewoźników mamy swój udział w rozwój gospodarki lokalnej. 

Dowieziemy Cię tam, gdzie sobie tego życzysz :)

Firma Paan-bus wspiera Polski kapitał i zapewnia stałe miejsca pracy od 1996 roku :)

0

     lat

doświadczenia

Nasza misja

             Nasza misja to zapewnienie kompleksowych rozwiązań, które przyczyniają się do poprawy jakości życia naszych klientów i towarzyszącej im przestrzeni. Działając w obszarze przewozów pasażerskich, pielęgnacji terenów zieleni oraz usług utrzymania czystości, dążymy do zapewnienia bezpiecznych podróży, pięknych i funkcjonalnych terenów zielonych oraz wysokiej jakości usług sprzątania. Stawiamy na zrównoważony rozwój, innowacyjne rozwiązania i stałe doskonalenie naszych pracowników i procesów. Zaufaj nam i skorzystaj z naszych profesjonalnych usług, które przyczynią się do poprawy Twojego otoczenia i komfortu.

Krótka historia
Paan-bus

        Spółka Paan-bus od ponad 27 lat zajmuje się świadczeniem usług przewozowych. Zdobywane latami doświadczenie oraz uprawnienia i certyfikaty pozwalają nam świadczyć usługi na poziomie gwarantującym bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę. Dysponujemy autokarami do przewozu 50 i 60 pasażerów oraz mniejszymi 20-23 osobowymi. Przy sprzedaży biletów honorujemy wszelkiego rodzaju ulgi ustawowe.

           Od wielu lat świadczymy także usługi pielęgnacji terenów zieleni, zakładania nowych założeń ogrodowych oraz utrzymania czystości terenów wewnętrznych i zewnętrznych szpitali, urzędów i innych. Świadczymy także usługi polegające na wypożyczeniu sprzętu wraz z operatorem (np. HDS, podnośniki) oraz wynajmu autobusów wraz z kierowcą na imprezy okolicznościowe oraz wycieczki.

Czym się zajmujemy?

         Sieć naszych stałych połączeń zapewnia szybki i wygodny transport na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz północnej części województwa lubuskiego.

W swojej ofercie posiadamy:

  •   regularne przewozy autokarowe
  •   wynajem autokarów na wycieczki, 
      wesela, imprezy okolicznościowe itp.
  •   obsługa autokarowa dla szkół
      i przedsiębiorstw

Przewozy pasażerskie

Pielęgnacja zieleni

        W Paan-busie zajmujemy się pielęgnacją zieleni oraz zakładaniem założeń ogrodowych. Nasi specjaliści dbają zarówno o wielkoobszarowe tereny zieleni, jak i mniejsze skwery, ogrody, czy też zieleń przyuliczną itp. Od lat współpracujemy w tym zakresie z największymi instytucjami w Szczecinie, Stargardzie, czy też w Gryfinie. Wykonujemy także prace na zlecenie prywatnych klientów.

     Trzecim, równie ważnym obszarem działalności naszej firmy jest utrzymanie czystości. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem pomieszczeń administracyjno - biurowych oraz terenów przyległych. Dzięki nowoczesnym maszynom i przyrządom dedykowanym do w/w usług oraz najwyższej jakości środkom jesteśmy w stanie świadczyć szeroką gamę usług dostosowaną do wymagań klientów.

Utrzymanie czystości

Niezawodny transport
i ekologiczne tereny zielone

Kontakt

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

paanbus@post.pl

tel.:
91 31 24 161
508 018 100
506 086 765

Pn - Pt 08:00-18:00

Śledź nas

KONTAKT

     Firma "Paan-bus" specjalizuje się w przewozach pasażerskich, pielęgnacji terenów zieleni oraz usługach utrzymania czystości. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które poprawiają jakość życia klientów i dbają o środowisko naturalne.

Menu

Adres

Paan-bus Sp. z o.o.
ul. Przedwiośnie 14/2
70-877 Szczecin

Oddział Stare Czarnowo
ul.Szczecińska 25
74-106 Stare Czarnowo